06.09.2015 tarihinde , Hakkari’nin Yüksekova ilçesinin Dağlıca Bölgesi’nde  , bugün de Iğdır’da  eli kanlı terör örgütü PKK tarafından  gerçekleştirilen  hain saldırı bizleri  derin bir acı ve üzüntüye boğmuştur. 
Milletimizin birliğine , beraberliğine  , kardeşliğine ve Türkiye Cumhuriyeti’nin  bölünmez bütünlüğüne  yönelik yapılan bu  alçakça ve haince saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. 
Her karışı şehit kanlarıyla yoğrulmuş bu topraklarda bir oyun oynanmasına  her ne pahasına olursa olsun  kahraman ordusuyla ve  polisiyle aziz milletimiz asla izin vermeyecek , kanlı hesaplarında  başarılı olamayacaklardır.
ülkemizin huzur , refah ve istikrarını  hedef alan bu tür  eylemler toplumumuzu çok daha kenetleyecek , bu zor  zamanlarda  Anadolu kardeşliğine olan inancımız sarsılmayacaktır. Milletimiz dimdik ayaktadır. 
Kayseri Organize Sanayi Bölgesi  Yönetimi  ( Kayseri OSB ) olarak ; kahraman  askerlerimize , ve polislerimize  yapılan saldırıları şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz. 
Bu menfur   ve hain saldırılar  sonucu  şehit olan  askerlerimize  ve  polislerimize  Cenab-ı Hak’tan rahmet ,  başta aileleri  ve yakınları olmak üzere , Silahlı Kuvvetlerimiz  ve Emniyet  Güçlerimize  , bütün Türk halkına başsağlığı ve sabır  , yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.

: